neděle 22. června 2014

Má narozeninová oslava..

Hezký večer..

Pokračujeme, toto je před poslední článek, který mám dnes v plánu.. Zítra slavím narozeniny a bude končit i má první giveaway. Kdopak asi vyhraje? Nevím jak u vás, ale u nás se to vždy slaví tak nějak hromadně..
Tentokrát tedy bylo rozhodnuto, že hlavní kuchařkou a hospodyňkou budu já. Upřímně vám povím, že jsem z toho moc radost neměla. Nerada pro někoho vařím a bojím se, že to nebude chutnat.
Sešlo se nás dohromady 8. Dělala jsem bramboračku, protože v jedné části rodiny, to bez polévky prostě nejde, dále jsem pekla králíka s kuřetem, jako příloha domácí vařené brambory. Jako buchtu jsem dělala velmi oblíbenou buchtu v rodině a u mého přílete.. Tmavá buchta, krém ze šlehačky a ledových kaštanů a nahoře je nastrouhaná margotka.. Moc dobrá buchtička.. Jídlo se asi povedlo, každý říkal, že mu chutnalo.. To jsem měla velkou radost..

A když už to byla oslava narozenin dostala jsem nějaké dárky, spoustu kytek a hlavně dárky od přítele.. S přítelem jsme už hoodně dlouho, takže si dárky dáváme takové , které si ten druhý přeje.. Proto jsem si mohla vybrat co chci, s tím, že to zaplatí.. To bylo jako když slyším rajskou hudbu a neváhala jsem ani minutu. Zasedla jsem k pc a šla na stránky značky Zoeva. Už dlouho jsem tam pokukovala po jejich paletkách a také po bázi pod oční stíny.. Po dlouhém rozhodování, které paletky chci, jsem si vybrala dvě. Přesněji je to paletka Love is a story a Rodeo belle.

Jakou já měla z těch dárků radost.. Hlavně tedy z těch paletek a navíc jsem od přítele dostala sůl do koupele z Manufaktury...

Teď nějaké fotky květin co jsem dostala..  

A teď foto dárků od přítele..


A když už jsem včera celý den vařila, tak jsme se dnes dohodli s přítelem, že zajdeme na oběd.. A tady vám dám foto toho, na čem jsem si dnes pochutnala. Bylo to opravdu výborné..Jaký jste měli víkend vy?
Lucka

15 komentářů:

 1. Téééda :-) Krásnou oslavu jsi měla! Ale hospodyňku mohl dělat někdo jiný, ty ses měla nechat obskakovat :-P
  Předem tedy vše nejlepší k narozeninám! Ale jak vidno, máš vše, co člověk potřebuje k životu, takže do budoucna - hlavně zdraví!! :-)
  Ty paletky vypadají úžasně!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuju.. no asi to byla zkouška, jestli to zvládnu..
   děkuji, jedině to zdraví člověk opravdu potřebuje
   jsou krásné

   Vymazat
 2. Krásné kytky, super dárky, vše nej.. Já měla shopping víkend, taky dobrý :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuji a na fotky z vašeho víkendu jsem koukala.. moc hezký :-)

   Vymazat
 3. Krásná oslava! Paletky jsou boží. A všechno.

  OdpovědětVymazat
 4. Teda, už podle fotek jde poznat, jak to byl asi úžasný den! Kytky jsi dostala nádherné, já moc kytky nemusím, ale tyhle se mi líbí všechny. Dárky také krásné,
  Přeji Ti vše nej k narozeninám, užij si to a přeji tedy hlavně zdravíčko:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. teda, děkuji..
   já koukala, že ty sis víkend taky užila..:)

   Vymazat
 5. krásné kytí a dárečky, ale raději no coment to co si pekla =/ =(

  Loveliness By Tess

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. slibuji, že až my dvě se domluvíme na návštěvě, něco ti dovezu :-)

   Vymazat
  2. prosím tě jen ne to, co si pekla jinak bych tě bez pardónu vyhodila =D promiň, ale já když to čtu tak tam vidím svoju Nellušku =D

   Vymazat
 6. Přeji všechno nejlepší! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Všechno nejlepší i za mě! :-)

  OdpovědětVymazat

Radost mi udělá jakýkoli Váš komentář i kritika ze které se mohu poučit.. Děkuji za Váš čas.