Zobrazují se příspěvky se štítkemocean. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemocean. Zobrazit všechny příspěvky

neděle 22. června 2014

Lakování..

Hezký podvečer...

Máme tu další článek a ještě nebude poslední.. Snad vám to nebude vadit..

Při nákupech ve Fann parfumerii jsem si koupila i zpevňovač nehtů od značky Mavala.. Zpevňovač se mi zatím zdá jako super věcička.. Od doby co ho mám, se mi ani jeden nehet nezlomil, ale podmínkou je lakovat tímto přípravkem konce nehtů 2x týdně.  No a při této příležitosti si vždy nějak nalakuji nehty..

Tento týden jsem měla náladu na něco hodně výrazného. Na pomoc jsem si tedy vzala bílý, matný lak od značky Flormar a neonový oranžový lak od značky ocean. Je to no-name značka. Ale to spojení se mi líbilo, i když to tedy na rukách svítí více než jsem čekala.. Ale někdy to chce něco jiného..

A tady je výsledek..



úterý 13. května 2014

Sbírka laků část 1.

Hezký večer přeji..

Dnes tu pro vás mám první článek o mé sbírce laků na nehty. Spoustu laků jsem si při této příležitosti prošla a vyhodila ty, které už to měly za sebou. Když jsem to prošla moc mi jich nezbylo, něco kolem 60 laků. Není to moc, ale upřímně, kolik laků opravdu potřebuji?

Dnes tu mám ukázku laků od dvou firem.

První skupina jsou laky od proslulé značky Sleek. Od této značky mám "pouze" 4 odstíny. Všechny jsem si kupovala na stránce Cosmetics4you. Když jsem je kupovala byly v akci jeden za 90,- Kč, normální cena je 180,- Kč a na stránkách nabízejí 7 odstínů. Velikost balení je 7ml. Koupila jsem si odstíny Gypsy Pink, Coffee, Tea or Me, Fire Brick a Purplesque. Jak se o značce moc dobře ví, jejich oční stíny jsou známé svou skvělou pigmentací. To samé mohu říct i o pigmentaci laků. hezky kryjí už při první vrstvě. Štěteček je úzký a lakuje se s ním dobře. Na vzorníku jsem použila dvě vrstvy laku.






Zleva : Purplesque je temně vínová barva, na nehtech vypadá úžasně. Cofee, Tea or Me je nude barva. V lahvičce vypadá o něco světlejší. Gypsy Pink, krásná růžová barva, nikterak křiklavá, ale moc se mi líbí. Je to můj favorit z těchto laků. A poslední, krásná rudá barva, s názvem Fire Brick. Měla jsem ji na nehtech asi 2x, ale pokaždé upoutala pozornost. 

Jako druhou značku Vám chci představit neznámou značku. Náhodou jsem na ni narazila v jedné zapadlé drogerii u nás v ulici. Značka se jmenuje Ocean. Nevím kde jinde se dá sehnat. Jednu lahvičku jsem pořizovala za 20,- Kč. Velikost je 7ml. Nemají odstíny pojmenované, pouze očíslované. Ve sbírce mám 6 laků této značky, ale vím, že ještě půjdu pro další.





Zleva : Ocean odstín 252, krásná lila barva, odstín 4AF, růžová s nádechem fialové, moc hezká barvička, odstín 3A růžová s trochou červené. Odstín 49, co k tomu dodat, třpytky, modré. Ale teď se dostáváme k lakům, které mě opravdu zaujaly. Jde o odstín 77, křiklavě oranžová barva v sobě má bílé tečky. Na nehtu to potom vytváří texturovaný efekt, nechci říkat pískový lak. Tahle oranžáda mě fakt zaujala a už se těším na léto, kdy se bude vyjímat na opálené ruce. A poslední, také texturovaný lak je poslední lak mé sbírky od Ocean, jde o odstín 69. Bílý lak, který obsahuje černé tečky. Na to, že to jsou laky za 20,- Kč udělají tyto laky spoustu parády. Pokud je někdy potkáte zkuste si nějaký koupit.

To je pro dnešek vše
Přejí hezký zbytek večera
Lucka

sobota 19. dubna 2014

Další laky..

Hezký večer,

tento týden jsem zde psala článek, ře jsem našla jednu malou drogerii u nás v ulici, dnes už vím i název, je to drogerie Lamr, ale to není důležité, v této drogerii jsem našla laky na nehty od značky Ocean za 20,- Kč. Jedna z vás mi napsala, že jeden ten lak by chtěla. No jak bych to jen řekla, jsem docela ráda, že ho chtěla, měla jsem důvod tam zajít.. No já vím, další laky nepotřebuji, ale jestli má někdo úchylku třeba na boty nebo kabelky, tak já určitě na laky na nehty.

Takže jsem včera "musela" znovu do té drogerie. Nakoupila jsem tam laků docela dost, ale za 20,- Kč, i kdyby jen na jedno vyzkoušení, a potom je mohu poskytnout dál..

Rozdělila jsem to na dvě skupiny, jedna skupina jsou laky, které jsem kupovala pro sebe a druhá skupina jsou laky, které nabídnu Tess a co si vybere jí pošlu, co ne zůstane u mne..

Hmm, kterou skupinou začneme, asi tou pro Tess, aby se mohla podívat co nejdříve..
Takže ahoj Tess, vybrala jsem 5 laků, ten co je na fotce ve vrchní řadě, je ten co jsem si koupila a jeden mám pro tebe a ty zbylé 4 odstíny jsou co bylo do růžové, no uznávám, že ty dva v pravo jsou úplně mimo to co hledáš a ty asi nebudeš chtít, ale ty co jsou vlevo si myslím, že by tě třeba mohly zaujmout.. Napiš si, který by si k tomu ještě chtěla poslat a dohodneme se.





No a druhá část jsou laky, které se mi prostě líbily a i když nevím jak moc je využiji, tak jsem si je vzala. Nutno dodat, že jsem měla trochu slevu. Ten bílý a oranžový v sobě mají takové tečky, asi pokus o pískový lak, no uvidím jak budou vypadat na nehtech.. Na to si bohužel musím ještě chvíli počkat, kvůli mé ozdravné kůře na nehty. Na poslední fotce jsem je zkusila na noviny, omlouvám se, vzorníky na laky už mám na cestě a pořád ne a ne dojít.






Co vy troufáte si na takto výrazné laky, nebo dáváte přednost nude odstínům?

Vaše Lucka

úterý 15. dubna 2014

První týden se Sally Hansen a jeden lak..

Hezký večer přeji..

Dnes tu pro vás mám takovou mini recenzi na pečující lak na nehty od Sally Hansen, Maximum growth, který slibuje silnější a krásnější nehty již za jeden týden. Princip, pokud ho některé neznáte, je takový, že každý den nalakujete jednu vrstvu laku, po týdnu odlakujete a jedete znovu. Pokud například začnete v pondělí, budete lakovat týden, poté další pondělí odlakujete a lakujete další týden znovu..

Dnes je to týden co jsem si lakuji nehty tímto lakem a chci vám ukázat výsledky. Na fotkách před prvním týdnem péče snad bude vidět, jak moc jsem měla nehty zničené. Je tedy pravda, že tomuto stavu jsem si dopomohla sama, dlouho jsem si nehty kousala, no tedy ještě dnes při stresu si je občas koušu, já vím, že to hrozný zlozvyk. Když jsem si přestala nehty kousat, dala jsem si gelové nehty, abych je měla rychle dlouhé a hezké. No, nebudu tady povídat, že po sundání je to spíše k pláči. Hodně se mi loupaly vrstvy nehtu. A dva nehty jsem měla hodně krátké. Po tom týdnu se mi zdá, že mám nehty delší a určitě při odlakování i kvalitnější a rozhodně je mám pevnější.

Dnes jsem tedy odlakovala a budu s touto péčí pokračovat. Ale pokud čtete moje články, víte, že minulý pátek jsem si koupila ve výprodeji další péči o nehty, také od značky Sally Hansen, tentokráte nailgrowth Miracle, který slibuje delší nehty. Tato péče se lakuje obden, tak obě péče spojím, začínám dnes a uvidíme jaké budou výsledky.

A teď fotky, snad to tam bude vidět, že jsou ty nehty delší a v lepší kvalitě.

před použitím Sally Hansen maximum growth - levá ruka

po týdenním použitím Sally Hansen maximum growth - levá ruka

před použitím Sally Hansen maximum growth - pravá ruka

po týdenním použitím Sally Hansen maximum growth - pravá ruka

Uvidím jak zabere spojení ještě druhého laku, samozřejmě budu informovat.

Dnes jsem náhodou našla na naší ulici takovou malou drogerii, kde mají velmi příznivé ceny. Vešla jsem dovnitř a koukám na laky na nehty. Lak na nehty jeden za 20,- Kč. Vybrala jsem jeden lak na nehty od značky Ocean s moc hezkou barvou. Velikost laku je 7ml. Ještě se tam určitě zastavím, jen tak mimoděk jsem tam zahlédla i nějakou jinou kosmetiku a nějaké voňavky za příznivé ceny.





Máte někdo zkušenosti s pečujícími laky od Sally Hansen? A jak vy pečujete o své nehty? Znáte laky Ocean?

Na žádost přidávám ještě foto na nehtech..

s bleskem zblízka

bez blesku zblízka

na sluníčku



s bleskem

bez blesku

bez blesku

s bleskem


Hezký večer přeje
Lucka