sobota 30. listopadu 2013

Souboj řasenek

V tuto chvíli mám ve své sbírce 6 řasenek, proto jsem se rozhodla udělat tento souboj řasenek.

Testovala jsem těchto 6 řasenek :
1) Glamour Doll od Catrice
2) Illegal Lenght od Maybelline
3) Big Eyes od Maybelline
4) Great Lash od Maybelline
5) Diamante od Gabriella Salvete
6) 2000 Calorie od Max Factorwithout mascara/ bez řasenky

Jako první jsem si vzala řasenku od značky Catrice, koupila jsem ji za cenu 104,- Kč. Řasenka má umělý kartáček. Maluje se mi s ní dobře, ale nevytvoří mi řasy, které si přeji. Při první vrstvě mi řasy trochu zvýrazní, ale neoddělí je ani nenatočí. Při druhé vrstvě už mi tu bídu mých řas jen zvýrazní. V zadní části u vnějšího koutky mi řasy totiž trčí rovně. Řasenka není špatná, ale není to můj top.
první vrstva Catrice Glamour Doll

druhá vrstva Catrice Glamour Doll
Druhá řasenka je řasenka od Maybelline Illegal Lenght, kupovala jsem ji v akci s gelovými linkami za cenu 199,- Kč. Řasenka slibuje prodloužení až 4mm, no co myslíte. Je pravda, že když jsem si řasenku aplikovala poprvé lekla jsem se, že je špatná, protože mi kartáčku něco trčelo na všechny strany, až posléze jsem se dočetla, že to jsou nějaké částečky, které mají prodloužit vaši řasu a obalit ji barvou. Bohužel se mi částečky nedaří nabalit vždy rovnoměrně, a tak je výsledek různý. Bohužel se mi ale zdá, že ani tak, ale není řasenka bůhví jaká. Zdá se mi, že málo barví, natočení se moc nekoná a při druhé vrstvě už slepuje.
první vrstva Maybelline Illegal Lenght

druhá vrstva Maybelline Illegal Lenght
Jako třetí je tu řasenka Big Eyes od Maybelline, kupovala jsem ji za cenu 99,- Kč. V podstatě to jsou dvě řasenky a dva kartáčky. Tuto řasenku mám ve své sbírce spíše pro tu její druhou stranu, kde je speciální štěteček na spodní řasy, ale co se týče řasenky na horní řasy nic moc. Kartáček má zvláštní tvar a při druhé vrstvě slepuje. Řasy ale hezky zvýrazní.
první vrstva Maybelline Big Eyes

druhá vrstva Maybelline Big Eyes
Čtvrtá řasenka je Great Lash od Maybelline. Tu jsem si kupovala, protože jsem na ni viděla poměrně dobré hodnocení od jiných blogerek a když jsem ji viděla v akci za 89,- Kč, vzala jsem si ji. Ale to jsem neměla dělat. Tahle řasenka je nejhorší co doma mám. Slepuje od prvního použití. Už nikdy více.
první vrstva Maybelline Great Lash

druhá vrstva Maybelline Great Lash
Předposlední řasenka je řasenka od Gabriella Salvete Diamante. Četla jsem na ni dobré recenze, řasy sice hezky odděluje, ale neprodlužuje.
první vrstva Gabriella Salvete Diamante

druhá vrstva Gabriella Salvete Diamante
A jako poslední tu mám řasenku od Max Factor 2000 Calorie.. Hledala jsem na netu která řasenka má dobré hodnocení v různých věkových skupinách a různých zemích a narazila jsem na tuto řasenku. Měla jsem štěstí v drogerii Rossmann, na ni měli slevu a stála pouhých 155,- Kč. Už při prvním nanesení jsem věděla, že je to on. Mého srdce šampion. Krásně odděluje, zvýrazňuje a prodlužuje. Po této řasence šáhnu i příště.

první vrstva Max Factor 2000 Calorie


druhá vrstva Max Factor 2000 Calorie


Za mě tedy nejlepší řasenka jakou mám MAX FACTOR - 2000 CALORIE

Žádné komentáře:

Okomentovat

Radost mi udělá jakýkoli Váš komentář i kritika ze které se mohu poučit.. Děkuji za Váš čas.