neděle 3. srpna 2014

Sobotní výletování..

Hezký večer přeji..

Dnes to bude článek mimo kosmetiku.. Včera ráno jsem se probudila a říkám si, je krásně, dneska by to šlo.. A co že by šlo? No přeci nějaký výlet.. Už hrozně dlouho jsem s přítelem nikde nebyla.. Pořád máme nějaké návštěvy v rodině, nebo přítel nemůže, protože má práci.. Takže včera, když jsme věděli, že nemáme plán s rodinou, tak jsem začala hledat na netu možnost na výlet. Nechtěli jsme nikam daleko.. Tak nám do oka padl zámek Častolovice.

Dobrý, nasedáme do auta a vyrážíme.. Cca za 20 minut už parkujeme v Častolovicích..

Vezmu to rychle a řeknu co jsme včera všechno zvládli.

Prošli jsme si park, který je krásný.. Viděli jsme spoustu zvířátek v oboře.. Navštívili jsme i mini ZOO.. A přiznám se rovnou, všechny ty zvířátka jsem si pohladila.. Jakmile vidím zvířátko nějak mám nutkání si ho pohladit.. Potom jsme zašli na oběd, nasedli do auta a jeli zpět do HK. Nechali doma zbytečné věci a když bylo takové vedro jeli jsme k vodě. Našli jsme si přírodní písák, kde se ještě těží, takže voda je krásně čistá..

A jak tak koukám na dnešní počasí, jsem ráda, že jme to stihli včera.

A co jste dělali vy v tom vedru? Oslík byl nejlepší..

4 komentáře:

  1. Překrásný výlet, také mi teď skončila dovolená, byla jsem na západě Čech odkud pocházím, bylo moc krásně.

    OdpovědětVymazat
  2. Jééé ja takováhle zvířátka miluji! Stala jsem se tvoji čtenářkou, tak doufám, že mě budeš těšit dalšími a dalšími články :-)
    Blog ϐook of ϐeauty

    OdpovědětVymazat

Radost mi udělá jakýkoli Váš komentář i kritika ze které se mohu poučit.. Děkuji za Váš čas.