středa 30. dubna 2014

Slibovaný nákup v parfumerii Fann..

Hezký kouzelný večer..

Vím, že většina z vás bude brzy odcházet k nějakému tomu ohni a já vám přeji hezkou zábavu. Já budu doma, přítel má pohotovost a musí být připraven vyjet do 20minut. Ale to sem teď nepatří.

Na začátku týdne jsem vás navnadila taštičkou, kterou jsem dostala k nákupu ve Fann parfumerii. Já tedy doufám, že z toho nebudete zklamané. A jen tak mezi námi, ta taštička je papírová a poměrně pevná. Takové pěkné plus k nákupu..

Musím tedy uznat, že jedním velkým plusem toho, že mám tento blog je fakt, že si opravdu hodně rozšiřuji obzory v oblasti kosmetiky a péči o ni.. Ano, je to drahé, ale člověku to dělá radost a mě to tedy opravdu baví.

Už vás tedy nebudu déle napínat a ukáži vám obsah taštičky. Samozřejmě jsem měla zálusk na koupi nějaké té vůně, ale ta to tedy není..

Narazila jsem na značku Bourjois a to byl můj kámen úrazu.. Já nevím jak vám, ale mně se tato značka líbí už při pohledu na ty obaly. Ostatní firmy to mají vše tmavé, ale Bourjois má obaly takové veselé, barevné, hravé a to je příjemná změna v té šedi a černi..


A takhle tedy vypadá obsah taštičky.. Vše od značky Bourjois a od všeho trochu..Rozdělila bych to na skupiny : péče o pleť, dekorativní kosmetika a péče o tělo..


Začneme péčí o tělo, toho je nejméně..
 
No tedy vlastně jen jeden produkt. I já tedy pomalu ale jistě začínám propadat mánii deodorantů od Bourjois. Krásně voní a jsou za příjemnou cenu a tak jsem si koupila už můj druhý. Jde o deodorant Beauty, obsahující zkrášlující vyhlazující pleť. Slibuje 48 hodinovou ochranu proti pocení s vůní třešňového květu. Velikost je 150ml a cena byla 80,- Kč. Už mám i nějaké ty poznatky.. Krásně voní, ale opravdu krásně, jemně, květinově. Jestli působí proti pocení, to nemohu posoudit, ale alespoň potom člověk příjemně voní..Teď přejdu k péči o pleť..Tady v této sekci mám 3 produkty. Jde o svěží čistící gel, který obsahuje rostlinné buňky z okurky. Měl by zanechat pokožku čistou, hladkou a hydratovanou. Nanáší se na vlhký obličej. Voní mi to po okurkách, ale možná mám nějaký divný čich. Obličej jsem si s tím zkoušela čistit zatím jen jednou, ale tomuto gelu se podařilo dostat dolů i můj make up, obličej byl po použití hladký s nebyl vysušený. Velikost je 150ml, cena byla něco kolem 100,- Kč.


Jako druhý produkt tu mám peeling na obličej pro rozjasnění. Obsahuje bambusová zrníčka a pomerančovou dužinu. Měl by zanechat pleť zářivou a měla by vypadat jako nová. Peeling není parfemován nějak výrazně. Je to příjemná vůně, ale nevím jestli z toho cítím ten pomeranč. Pokusila jsem se vyfotit i ty kousky v peelingu. Velikost je 75ml a cena byla 80,- Kč.Poslední produkt v péči o pleť je dvoufázový odličovač na oči. Podle jejich popisu jde o expresní odličovač na oči - pro voděodolný přípravky. odličovač jsem zkoušela pouze jednou, odlíčil oční stíny bez problémů, řasenku bez většího drhnutí také. Má nevtíravou vůni. Velikost 200ml a cena byla 100,- Kč.A poslední sekce je dekorativní kosmetika. Hurá, že??


Tak dobrá, jdeme na to. V dekorativce jsem si koupila dva produkty. Jako první řasenku Volume Glamour Ultra care v odstínu Black. Koupila jsem si ji proto, že by měla být i pro nositelky kontaktních čoček. Měla by být na objem, zkoušela jsem ji jednou a udělala mi poměrně hezké řasy, ale chce to trochu nacvičit a pomoci si druhou řasenkou na oddělení. Řasenka byla v akci za cenu 179,- Kč
Poslední produkt, který jsem si odnesla domů byl make-up. Koupila jsem si matující make-up s názvem 123 Perfect. Tento make-up obsahuje 3 korekční pigmenty pro dokonalou pleť. Žluté pigmenty pro odpočinutou pleť, Fialové pigmenty pro rozzáření pleti a zelené pigmenty proti zarudnutí. Velikost 30ml, cena byla kolem 300,- Kč. Odstín mám N 51 Vanille clair, nejsvětlejší odstín, který byl na prodejně. A myslím, že je i nejsvětlejší co prodávají. Make up je hodně tekutý, ale dobře se roztírá a zpracovává do pleti. Líbí se mi skleněná lahvička a součástí balení je i pumpička. Vůně mi nijak nevadí, vlastně mi to docela voní.. Na make up jsem četla hodně recencí mimo jiné i hodně negativních, s tím, že hodně oxiduje. Sama za sebe musím říct, že dnes jsem měla make up celý den na obličeji a barva se podle mého ani nehla. Doložím fotem.  Ale je tedy pravda, že používám krém a bází pod make up..
 A teď tedy foto s make upem na obličeji. Prosím omluvte líčení, toto bylo focené po mém příjezdy domů z práce a to bylo v 17:30 a make up jsem na sobě, bez přepudrování, měla od 6 hodiny ranní.Shrnuto a podtrženo, tato značka si mě pomalu, ale jistě získává a ještě přemýšlím nad očními stíny.

Dnes jsem ještě zkusila řasenku, na délku není, ale na objem je moc dobrá.. omlouvám se, že na sobě nemám make up a oči mám uplakané, ale řasenka je moc dobrá.. Jo a ještě jeden poznatek, moc dobře se odličuje..

řasenka Bourjois

řasenka Bourjois

pro ukázku, řasenka Dermacol

vlevo Dermacol, vpravo Bourjois


To je vše.. Doufám, že se článek líbil. Máte zkušenosti s touto značkou? Dobré nebo špatné?
Chci vám popřát příjemný "let" a hezkou kouzelnou noc..

přeje Lucka

Žádné komentáře:

Okomentovat

Radost mi udělá jakýkoli Váš komentář i kritika ze které se mohu poučit.. Děkuji za Váš čas.